Drobečková navigace

Úvod > Stravování

Stravování

Školní jídelna je součástí naší mateřské školy. 

Jídla odpovídají zásadám zdravé výživy. Jídelníček je sestavován s důrazem na správnou a vyváženou stravu. 

 

Suroviny nakupujeme převážně od regionálních výrobců a dodavatelů. Vaše děti si mohou pochutnat na výborných bramborách od pana Havla z Važic, ostatní zeleninu a ovoce nám dodává pan Hubaček, který při nákupu ovoce a zeleniny preferuje místní pěstitele. Vajíčka odebíráme z Mave Soběraz. Oleje z rodinné firmy z Holína Fabioprodukt. Pečivo z Ličenské pekárny.

 

 

 

Dokumenty

 

vnitřní řád šj 1.4.2023.pdf

přihláška ke stravování 2023.pdf

 

 

 

Kontakt

Vedoucí ŠJ

Petra Berná

jidelna.jsk@email.cz

+420 734 281 012

vaří vám kuchařka Žaneta, dobrou chuť ... 

 

 

Odhlašování a přihlašování dětí ke stravování

Odhlašování a přihlašování stravy pouze v aplikaci Strava.cz, kód jídelny 2511, odhlašovat můžete do 13 hodin předešlého dne a lze takto i přihlásit. 

V pondělí je možné odhlásit stravu až do 7 hodin téhož dne. ( po státních svátcích toto ranní odhlašování bohužel nefunguje, odhlašujte se tedy raději včas)

V případě, že nestihnete odhlášení máte možnost vyzvednout oběd, ale pouze první den neočekávané absence a další dny je nutno stravu odhlásit. Obědy vydáváme v zadním traktu školky na rampě v čase 10:45-11:00 ( v jinou dobu nelze oběd z provozních důvodů vydat).

 

 

Strava.cz

Informace k inkasnímu příkazu

Z vašeho účtu je inkasována  pouze nezbytná částka pro pokrytí plateb na stravné a školné.

  • Inkasní příkaz můžete zřídit na pobočce v bance, nebo i v internetovém bankovnictví (povolte inkaso k našemu účtu, nezadávejte žádné variabilní symboly)
  • Zadejte požadovaný limit (tedy 3000, v případě více dětí v MŠ znásobte)
  • Inkasa nechte prosím povolena po celou dobu docházky dítěte do školky i přes prázdniny
  • Prosím zajistěte finanční prostředky na účtu kolem 15. dne v měsíci, tak aby platby bez problému odcházely ( platby na září i říjen jsou inkasovány v jedné platbě v září)